Ostan/otsin vanu fotosid vanadpildid.net keskkonnas avaldamiseks: 5516999

Logi sisse
ja salvesta oma lemmikud

Vali asukoht piltide sirvimiseks
Pilte: 3648

Pärnumaa Saaremaa Läänemaa Harjumaa Järvamaa Virumaa Viljandimaa Tartumaa Võrumaa
X

Põllumees (3)

Fotograaf: teadmata
Kui ma oleksin põllumees, inimene kes saab oma sissetuleku maa harimisest, kopeeriksin kohe lisatud foto kadreeringu, aja, pildistatu väärikuse ja väljanägemise, ning reklaamiksin siis ennast selle fotoga. Lihtne aga mõjus.
Allikas ja avaldamisõigused: Marko Mänd, jagada viitega allikale
Asukoht: Asukoht teadmata
Sildid: põllumees, peremees, kevad, 3000px

Makse saaja nimi: MTÜ Nahkanuia
Arvelduskonto nr: EE182200221045230148
Selgitus: Vanadpildid.net toetuseks
SEBSwedbankDanskeNordeaLHV
X

Liitu meie uudiskirjaga!

Lisa kommentaar

vanadpildid.net (15.04.2024)

Mis vahe on peremehel ja põllumehel? Kas siis talu peremees ei olnudki põllumees? Miks mitte jäme uurikett? Ja kui vanu fotosid vaadata, siis said ikka pildistamist lubada küll.

põllumees (20.02.2020)

Tavaline üksik põllumees ei saanud omale lubada pildistamist. Ta pidi tööd tegema et leib lauale tuua. Maamehe sissetulek oli - haris põldu et loomi toita ja siis lehmalt saadud piimast süüa teha. Teradega söödeti kanu ja sissetulek oligi kanamunad. Hobune tegi tööd ja sa selle rabelemise eest heinu ja kaeru. Ega põllumehel polnud kuu algul palgapäeva. Tema elu sõltus ilmast - kui oli s... aasta siis polnud põllul saaki ja loomadele polnud miskit anda.

Johanna (15.02.2020)

Riietuse järgi saaks lisada, et tegemist pole põllumehega. Kas põllumehel oli selline uurikett. Kas põllumehel oli põllul tool kaasas. Väärikas peremees või äri omanik pigem. Ja ennevanasti, kui pildistamine oli alles uus asi, siis poseeriti igati. Inimesed oli õnnelikud, et pildimasin neid püüdis ja jäädvustas.

X
kodulehe, e-poe tegemine