Vanadpildid.net on müügis. Kontakti leiad siit!

Logi sisse
ja salvesta oma lemmikud

Vali asukoht piltide sirvimiseks
Pilte: 3614

Pärnumaa Saaremaa Läänemaa Harjumaa Järvamaa Virumaa Viljandimaa Tartumaa Võrumaa
X

Vaade Mullamäelt (2)

Fotograaf: R.Asu
Selle foto avaldamine vanadpildid.net keskkonnas on mul pikemalt meeles mõlkunud. Ilmselt seetõttu, et nii Mullamägi kui selle lähiümbrus elavad praegu läbi uuestisündi. See foto on meeldetuletus, et elu on spiraal ning paljud olnud asjad tulevad meieni ringiga tagasi. Seal, kus praegu asub tankla ning kuhu Lugna rajab oma masinapargile keskust, laius omal ajal selline monstrum. Oleksin tänulik kui mõni vanem koerukas annab vihjeid millega on tegu.

Fotol seisab Elli-Irene Asu. Taamal paistab Aruküla mõisa ait ja Koeru kirik. Kas veski jääb aida taha? See aitaks kindlaks teha foto tegemise aega aga seda oskavad vanemad koerukad kindlasti selletagi öelda.
Allikas ja avaldamisõigused: Marko Mänd, jagada viitega allikale
Asukoht: Järvamaa, Koeru kihelkond, Aruküla
Sildid: aruküla, mullamägi, ENSV, 3000px

Makse saaja nimi: MTÜ Nahkanuia
Arvelduskonto nr: EE182200221045230148
Selgitus: Vanadpildid.net toetuseks
SEBSwedbankDanskeNordeaLHV
X

Liitu meie uudiskirjaga!

Lisa kommentaar

Nimi (19.01.2014)

Endise ART territooriumil oligi MTJ ehk siis Masina-traktorijaam. Wikipedia kirjutab-Masina-traktorijaam (lühend: MTJ) oli Nõukogude Liidus (sh Eesti NSVs) 1928–1958 tegutsenud riiklik ettevõte. MTJ-d haldasid traktoreid, põllutöömasinaid ja transpordivahendeid, teenindades nendega kolhoose. Eestis loodi esimesed MTJ-d aastal 1941. Enne seda tegutsesid Eesti vabariigis 1920. ja 1930ndatel samalaadsed traktorijaamad, mis võisid kuuluda riigile, ühistutele või olid eraomandis. Aastal 1958 muudeti Nõukogude Liidus MTJ-d remondi-tehnikajaamadeks. Koeru MTJ kohta saab lugeda- link

Reimo Ilves (19.01.2014)

On tulnud jutuks vanemate meestega, kellel vanust 80. aasta tuuri, et arukülas asus masinaühistu. Äkki on tegemist selle hoovipealsega? Ma pean täpsustama.

X
kodulehe, e-poe tegemine