Ostan/otsin vanu fotosid vanadpildid.net keskkonnas avaldamiseks: 5516999

Logi sisse
ja salvesta oma lemmikud

Vali asukoht piltide sirvimiseks
Pilte: 3648

Pärnumaa Saaremaa Läänemaa Harjumaa Järvamaa Virumaa Viljandimaa Tartumaa Võrumaa
X

Veel üks foto Koeru sambast (0)

Fotograaf: teadmata
Hiljuti jättis üks külaline vanadpildid keskkonda kommentaari, milles ta "ei saa kahjuks nõustuda väitega nagu oleks Koeru sambast pilte rohkelt. Neid on, kuid ta ei ole kindlasti nii öelda "lihtsalt leitav" postkaart." Kirjutasin talle vastuseks järgmist:

"Jah, kindlasti, sellise kaardi leidmine ei ole lihtne. Kuid erinevalt paljudest Koeru asulavaadetest on mälestussamba fotod ka mul olemas ja kogemusest tean, et neid ikka "liigub". Teine nüanss väite juures, et fotod mälestussambast on levinud, seisneb nende avaldamise rohkuses. Reeglina on mälestussammaste ülesvõtted olemas kõigis kohalikku ajalugu puudutavates raamatutes, mida aga ei saa öelda kohaliku tähtsusega veskite, meiereide ja/või kaupluste kohta. Kui ainult mõnd nimetada."

Kinnituseks oma vastusele pakun vaatamiseks veel üht fotot Koeru kangelastele püstitatud mälestusmärgist. See on eriline seetõttu, et tegemist on kindlasti asjaarmastaja fotoga nagu ka ülesvõte Müüsleri mälestusmärgist. Foto on pärit Abaja kunagise meieri pere fotoalbumist võib olla ka tehtud meieri enda poolt.

Rohkem fotosid mälestusmärkidest Koerus.
Allikas ja avaldamisõigused: Erakogu, jagada viitega allikale
Asukoht: Järvamaa, Koeru kihelkond, Koeru
Sildid: koeru, ausammas, 3000px

Makse saaja nimi: MTÜ Nahkanuia
Arvelduskonto nr: EE182200221045230148
Selgitus: Vanadpildid.net toetuseks
SEBSwedbankDanskeNordeaLHV
X

Liitu meie uudiskirjaga!

Lisa kommentaar

X
kodulehe, e-poe tegemine