Ostan/otsin vanu fotosid vanadpildid.net keskkonnas avaldamiseks: 5516999

Logi sisse
ja salvesta oma lemmikud

Vali asukoht piltide sirvimiseks
Pilte: 3647

Pärnumaa Saaremaa Läänemaa Harjumaa Järvamaa Virumaa Viljandimaa Tartumaa Võrumaa
X

I Jalaväerügemendi kuulipildurid Kurtnal (0)

Fotograaf: teadmata
Einar on olnud vanadpildid.net projekti kaasaelaja selle algusest peale. Mõni päev tagasi saatis ta oma isa sõjaväefoto järgmise kaastekstiga, mida tahan jagada. Ehk leiad mõne tuttava nime.

"Saadan foto oma isa sõjaväesolemise ajast. Ta teenis Narvas aga ma lugesin kusagilt, et laagris olid Kurtna järvede juures. Taga on nimed.

Saagas on “Eesti Sõjavägi 1918-1940” all I Jalaväerügement. Seal on kõikide sõdurite isiklikud kaardid. Minu isa kutsuti sõjaväkke, I Jalaväerügementi juunis 1931.a. ja vabanes sealt jaanuaris 1932.a. Võtsin selle foto tagaküljest mitu nime ja vaatasin, kas ka need on Saaga nimekirjas olemas. Enamuse neist leidsin sealt üles. Põhiliselt on sõdurid pärit Virumaalt ja Järvamaalt. Vikipeedia andmetel asus väeosa Narvas ja selle polügon ja suvelaager Kurtnas."

Kaastööd on ikka teretulnud kuigi panen südamele, et fotod peavad olema skanneeritud servadega ning nii esi- kui tagakülg esitatud minimaalselt 3000 pikslit pikem külg. Antud juhul on tagakülg väga väike ja ma loodan selle aja jooksul Einari abiga välja vahetada.

Allikas ja avaldamisõigused: Erakogu, jagada viitega allikale
Asukoht: Virumaa, Jõhvi kihelkond, Kurtna
Sildid: 1931, 3000px

Makse saaja nimi: MTÜ Nahkanuia
Arvelduskonto nr: EE182200221045230148
Selgitus: Vanadpildid.net toetuseks
SEBSwedbankDanskeNordeaLHV
X

Liitu meie uudiskirjaga!

Lisa kommentaar

X
kodulehe, e-poe tegemine