Ostan/otsin vanu fotosid vanadpildid.net keskkonnas avaldamiseks: 5516999

Logi sisse
ja salvesta oma lemmikud

Virumaa (Tühista valik)
Pilte: 228

Pärnumaa Saaremaa Läänemaa Harjumaa Järvamaa Virumaa Viljandimaa Tartumaa Võrumaa
X

Ekskursioonil Imastus (4)

Fotograaf: teadmata
Imastu omaaegne Invaliidide kodu on olnud populaarne koht ekskursiooni tegemiseks. See on juba teine foto siin keskkonnas, kus koerukad seal suurema grupiga peatuvad.

Hiljuti omandatud postkaardi valguses pakun, et seal ei käidud mitte niivõrd invaliidide pärast kui seetõttu, et asutusel oli oma piimakari ning küllap ka vastav kogemustepagas, mida talurahvaga jagada.

Seltskonna juht paistab olevat Hugo Kallandi, kes tegutses sõjaeelsel perioodil pikalt Koeru ümbruskonna põllumajanduse arendajana, konsulteerides ning abistades talunikke.
Allikas ja avaldamisõigused: Vello Kallandi, jagada viitega allikale
Asukoht: Virumaa, Kadrina kihelkond, Imastu
Sildid: imastu, ekskursioon, 3000px

Makse saaja nimi: MTÜ Nahkanuia
Arvelduskonto nr: EE182200221045230148
Selgitus: Vanadpildid.net toetuseks
SEBSwedbankDanskeNordeaLHV
X

Liitu meie uudiskirjaga!

Lisa kommentaar

Tiia Laane (26.09.2016)

Minul on teine foto teiste inimestega sama mõisa taustal. Koopiaid samast fotost olen teinud mitme inimese albumitest ja ühele neist oli pildi taha ka kuupäev ning koht lisatud.

Tiia Laane (26.09.2016)

Minul on teine foto teiste inimestega sama mõisa taustal. Koopiaid samast fotost olen teinud mitme inimese albumitest ja ühele neist oli pildi taha ka kuupäev ning koht lisatud.

Marko (21.11.2015)

Aitäh Tiia kommentaari eest! Kas ma saan õigesti aru, et Teil on sama foto ja viidatud tekst on jäetud selle tagaküljele?

Tiia Laane (19.11.2015)

30.08.1931 käisid Imastus õppereisil Viru-Nigula khk Varudi Põllumeeste kogu või Varudi Piimaühistu liikmed. Ma pigem arvan, et Piimaühistu, sest pildil on vist naisi rohkem kui mehi. Grupipilt on tehtud mõisa trepil. Info õppereisi ja kuupäeva kohta on pärit pildi tagant - nii et see peaks olema usaldusväärne.

X
kodulehe, e-poe tegemine