Ostan/otsin vanu fotosid vanadpildid.net keskkonnas avaldamiseks: 5516999

Logi sisse
ja salvesta oma lemmikud

Vali asukoht piltide sirvimiseks
Pilte: 3647

Pärnumaa Saaremaa Läänemaa Harjumaa Järvamaa Virumaa Viljandimaa Tartumaa Võrumaa
X

Pidu jahuveskis (4)

Fotograaf: H.Öömann
Pole välistatud, et fotol jäädvustatud koosviibimine toimub Vaol Lubergi jahuveskis ehk veski kõrval olevas elumajas. Üks lastest fotol peaks olema Johannes Lubergi tütar Linda (vasakult neljas). Teda ennast ma ära ei tunne. On olemas teine samal ajal tehtud foto neljast Lubergi lapsest.

Pidulaud on vägev.
Allikas ja avaldamisõigused: Helle fotokarp, jagada viitega allikale
Asukoht: Järvamaa, Koeru kihelkond, Vao
Sildid: vao, luberg, jahuveski, 3000px

Makse saaja nimi: MTÜ Nahkanuia
Arvelduskonto nr: EE182200221045230148
Selgitus: Vanadpildid.net toetuseks
SEBSwedbankDanskeNordeaLHV
X

Liitu meie uudiskirjaga!

Lisa kommentaar

Anu Kannelmäe (24.10.2023)

Tere, kui teil juhtub olema vanu pilte, millel on Juhan Lubergi pereliikmeid, siis sooviksin neid meelsasti näha või osta. Juhan Lubergi lapselaps Anu

vanadpildid (21.10.2019)

Vastuseks Anule: Kahjuks ei suuda oma mõttekäiku foto postitamise hetkel rekonstrueerida. Pakun, et jahuveskisse paigutasin peo seetõttu, et selle foto teostus viitas, et tegemist on fotosarjaga. Sarja teistel fotodel olid Lubergi pere liikmed.

Anu. (16.10.2019)

Tere jälle.Väike parandus Vao jahuveski omanik oli Juhan Luberg, Johannes oli Juhani poeg. Vaatan seda pilti Juhani noorema tütre Lindaga(84 a.), meile ei tule sellest seltskonnast tuttavaid nägusi ette. Mille järgi te arvate, et see pidu toimub Vaol Klumsi talus.

Ene (22.06.2018)

Sellel fotol on palju Selterite pere inimesi. Vasakul istub Puhmu küla Otsa talu perenaine Julie Elise Selter ja tema mees Kaarel Selter, nende vastas istub Aino Vilhelmine Selter- Künsar oma mehega. Selteri ühe poja naine oli Kapust Aheliku- tütar.

X
kodulehe, e-poe tegemine