Ostan vanu fotosid vanadpildid.net keskkonnas avaldamiseks: 5516999

Logi sisse
ja salvesta oma lemmikud

Vali asukoht piltide sirvimiseks
Pilte: 3616

Pärnumaa Saaremaa Läänemaa Harjumaa Järvamaa Virumaa Viljandimaa Tartumaa Võrumaa
X

Autoga õel külas (2)

Fotograaf: teadmata
On 1956 aasta juulikuu esimene päev ja Sinioja Evald on tulnud autoga oma õele külla. Evaldi õde Asta elab Vao lähedal Mihkli talus ja sealsamas on ka ülesvõte tehtud. Evald ise istub roolis, näitsikud auto kõrval on tema sõbrannad, kellest üks, Õie, sai hiljem tema naiseks.

Asta Vanatalu fotoalbum.
Asukoht: Järvamaa, Koeru kihelkond, Vao
Sildid: vao, mihkli talu, 1956

Makse saaja nimi: MTÜ Nahkanuia
Arvelduskonto nr: EE182200221045230148
Selgitus: Vanadpildid.net toetuseks
SEBSwedbankDanskeNordeaLHV
X

Liitu meie uudiskirjaga!

Lisa kommentaar

autojuht (14.02.2020)

õige jutt.Ise sellise kabiiniga autoga sõitnud. Sel polnud läksid aknad uduseks ja sellepärast sai armatuuri peal hoida soolakotti! Just kotikest soolaga! Külmaga läksid aknad uduseks ja et läbi näha,pidi neid soolaga hõõruma. Kabiini jalgade kohale sai pandud ahju tahmaluuk,mis talvel lahti hoides tõi mootori sooja jalgadele,aga aken jäätus jälle. Muide mina sõitsin sellise "imeautoga"kalluriga,millel oli puidust kast!! 56.aasta Moskva põllumajandusäituse autasu sovhoosile.Hõbeplaat veel kabiinis!

Valdo Praust (14.07.2012)

Fotol olev GAZ-51 pärineb nn teisest põlvkonnast (peale 1952), kui dermatiinkatus oli asendunud juba täismetall-katusega, kuid uksed olid veel puitraamil, kojamehi oli veel vaid üks (juhi ees) ning numbrimärk ei asunud veel keskel (see muutus toimus 1958), vaid asus veel vasaku poritiiva ees. Selliseid autosid on Eestis säilinud vaid mõned. Ka küljeplekkidel on veel "Avtozavod im. Molotova" (see muutus ka ca 1957-58).

X
kodulehe, e-poe tegemine