Logi sisse
ja salvesta oma lemmikud

Vali asukoht piltide sirvimiseks
Pilte: 3604

Pärnumaa Saaremaa Läänemaa Harjumaa Järvamaa Virumaa Viljandimaa Tartumaa Võrumaa
X

Läheb ehitamiseks ... (2)

Fotograaf: teadmata
Pakun, et tegemist on mingi suurema ehitusprojekti algusega. Kohale on veetud massiivne kogus kohalikku ehitusmaterjali, liiva ja põllukive ning tagapool soojendavad ehitusmehed ennast päikese käes. Mida arvate?
Allikas ja avaldamisõigused: Marko Mänd, jagada viitega allikale
Asukoht: Asukoht teadmata
Sildid: ehitus, kivi, 3000px

Makse saaja nimi: MTÜ Nahkanuia
Arvelduskonto nr: EE182200221045230148
Selgitus: Vanadpildid.net toetuseks
SEBSwedbankDanskeNordeaLHV
X

Liitu meie uudiskirjaga!

Lisa kommentaar

Marko (20.03.2016)

Aitäh! Fotod on üles laetud päris suurelt kuid tõepoolest, slaidi või täisekraanvaates võib piiranguid seada arvuti ekraani resolutsioon ja brauseriakna suurus. Mida suurem resolutsioon, seda suuremalt on ka foto täisekraanvaates kuvatud. Brauseris soovitan samuti lülitada sisse täisekraanvaade ehk siis kaotada ära ülemine menüüriba sirvimise ajal. Samas suurendamise (zoom) funktsiooni tõepoolest ei ole ja ma pole kindel, kas tuleb kunagi ka. Kui mõnda fotot on tahtmine lähemalt uurida, tasub see alla laadida.

Hiiumaalt (20.03.2016)

Ahoi! Vahva lehekülg. Üks mõte on olnud viimasel ajal... Ma mõnda pilti olen tahtnud uurida ligemalt. Eriti neid nö tundmatuid asukoht teadmata pilte... ma kahjuks ei oska neid pilte suuremaks teha. Paremal ülanurgas on see kastike, aga päris suureks neid pilte vist siin kodulehel ei saagi vist? Või saab?! Igatahes oleks vahva, kui saaks kohe väga suurelt neid pilte ka uurida, ehk mõni pisike (maja-, maastiku-, näo-) detail vms viib asukoha täspsustuseni. Muidu vahvad pildid! Nõuka aega võiks ka olla. Nõuka aeg on ka kena aeg. :) Ikka jõudu Teile! :)

X
kodulehe, e-poe tegemine